Twısted Mınds 23,8″ TM24FHD180IPS FHD180Hz 0,5ms HDMI IPS Gaming Monitör
Stok kodu: 4835
BU ÜRÜN SIFIRDIR. 2 YIL GARANTİLİDİR. ADINIZA FATURA KESİLECEKTİR. AYNI GÜN KARGO İMKANIMIZ VARDIR.
ONLİNE SİPARİŞ İNDİRİMLERİ
Acele edin ve tüm ürünlerde %10'a varan indirimlerden yararlanın
Toplu Sipariş İçin Bize Yazın
Stokta
Stokta
0 Ziyaretçi bu ürünü inceliyor!
  • Mağazadan Teslim
Gün içerisinde siparişinizi mağazamızdan teslim alabilirsiniz.
Ücretsiz
  • Mersin İçi Hızlı Kurye
Aynı gün teslimat
Kurye Hizmet Bedeli
300 TL
  • Standart Gönderim
Kargolarınız özenle paketlenir ve anlaşmalı kargo firmasına verilir.
1 İş Günü
Ücretsiz
  • 2 Yıl Garanti - (2.El ürünlerde Geçerli Değildir)
Detayları Oku
  • 15 İş Günü İçerisinde İade Hakkı
Detayları Oku
Ödeme Şekilleri:
Açıklama
Twisted Minds TM24FHD180IPS 23.8” 0.5ms Full HD IPS 180 Hz Oyuncu Monitörü
Ekran büyüklüğü: 23.8 inç
Çözünürlük: 1920 × 1080 (Full HD)
Panel tipi: IPS
Yenileme hızı: 180 Hz